See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa aparatury medycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatury medycznej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Zamawiający dokonał podziału zamówienia na części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają zestawienia warunków i parametrów wymaganych. Ofertę można składać na wszystkie części. Zamawiający nie ogranicza liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone jednemu wykonawcy. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamawiający dokonał podziału zamówienia w liczbie 16 części. Zamawiający nie ogranicza liczby części na które można składać oferty. Wykonawcy mogą składać oferty na wszystkie dowolnie wybrane przez siebie części zamówienia. Zamawiający zastrzega jednak składanie ofert przez Wykonawcę na całość asortymentu w danym pakiecie.
Vorherige Bekanntmachung: 777068-2025
Interne Kennung: 2/2025/KPO/ONKO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Część 1: Aparaty do znieczulenia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa aparatów do znieczuleń w ilości 4 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0003
Titel: Część 2: Defibrylatory
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa defibrylatorów w ilości 4 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172100 Ausrüstung für Anästhesie
Los: LOT-0004
Titel: Część 3: Diatermia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa diatermii w ilości 3 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33161000 Elektrochirurgieanlage
Los: LOT-0005
Titel: Część 4: Diatermia do zamykania naczyń do 7 mm
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa diatermii do zamykania naczyń do 7 mm w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 4
Los: LOT-0006
Titel: Część 5: Fotele do chemioterapii
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa foteli do chemioterapii w ilości 9 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0007
Titel: Część 6: Kardiomonitory i monitory funkcji życiowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa kardiomonitorów i monitorów funkcji życiowych w ilości 73 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 33195200 Überwachungsstation
Los: LOT-0008
Titel: Część 7: Lampy zabiegowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa lamp zabiegowych w ilości 2 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33167000 OP-Beleuchtung
Los: LOT-0009
Titel: Część 8: Lampy operacyjne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa lamp operacyjnych w ilości 4 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31524110 OP-Leuchten
Los: LOT-0010
Titel: Część 9: Laser Holmowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa laser Holmowy w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33128000 Medizinischer Laser mit Ausnahme von Chirurgie-Lasern
Los: LOT-0011
Titel: Część 10: Łóżka do intensywnej terapii i łóżka szpitalne
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa łóżek do intensywnej terapii w ilości 12 szt., łóżek do intensywnej terapii z wagą w ilości 2 szt. i łóżek szpitalnych w ilości 50 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 33192100 Medizinische Betten
Los: LOT-0012
Titel: Część 11: Pompy infuzyjne strzykawkowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomp infuzyjnych strzykawkowych w ilości 55 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 11
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0013
Titel: Część 12: Pompy infuzyjne objętościowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa pomp infuzyjnych objętościowych w ilości 30 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 12
Los: LOT-0014
Titel: Część 13: Stoły operacyjne i stół operacyjny (do dużych obciążeń)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa stołów operacyjnych w ilości 3 szt. i stołu operacyjnego do dużych obciążeń w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192230 Operationstische
Los: LOT-0015
Titel: Część 14: Stoły zabiegowe
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa stołów zabiegowych w ilości 3 szt. i stołu operacyjnego do dużych obciążeń w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192200 Medizinische Tische
Los: LOT-0016
Titel: Część 15: Systemy chłodzenia skóry głowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa systemów chłodzenia skóry głowy w ilości 2 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - oświadczenie o dopuszczeniu do obrotu i używania dotyczy wyrobów medycznych zgodnie z ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. 2024 poz. 1620) – zawarte w Formularzu Oferta, - dla towarów będących wyrobami medycznymi certyfikat zgodności wystawiony przez jednostkę notyfikującą lub deklaracja zgodności; - dla oferowanych w ramach przedmiotu zamówienia wyrobów medycznych Wykonawcy składają jeden z następujących dokumentów: - w przypadku wytwórców, autoryzowanych przedstawicieli mających miejsce zamieszkania lub siedzibę na terytorium RP – zgłoszenie wyrobów do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - w przypadku dystrybutorów i importerów mających miejsce zatrudnienia lub siedzibę na terytorium RP, którzy wprowadzili na terytorium RP wyroby przeznaczone do użytkowania na tym terytorium – powiadomienie o tym wprowadzeniu Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokument potwierdzający dokonanie wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych lub powiadomienia Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych; - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert. Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Los: LOT-0017
Titel: Część 16: Trenażer laparoskopowy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa trenażera laparoskopowego w ilości 1 szt. w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, inwestycji D1.1.1 Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera zestawienie warunków i parametrów wymaganych 2. Warunki udziału w postępowaniu: 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie określa warunku w tym zakresie. Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu, które Wykonawca składa na wezwanie Zamawiającego (dotyczy Wykonawcy którego oferta została najwyżej oceniona): 1. Zdolność do występowania w obrocie gospodarczym Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 2. Uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Sytuacja ekonomiczna lub finansowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 4. Zdolność techniczna lub zawodowa Zamawiający nie wymaga żadnego podmiotowego środka dowodowego 3. Informacja o przedmiotowych środkach dowodowych W celu potwierdzenia zgodności oferowanych dostaw z wymaganiami, cechami określonymi w zestawieniu warunków i parametrów wymaganych, Wykonawca wraz z ofertą ma złożyć następujące dokumenty: - wypełnione zestawienie warunków i parametrów wymaganych poprzez wskazanie pełnej nazwy aparatu, nazwy producenta, kraj pochodzenia, dystrybutora i rok produkcji oraz wypełnienia kolumny „Parametr oferowany” dla części, której dotyczy, - dokumenty typu: karty katalogowe, foldery, karty charakterystyk, specyfikacje techniczne, oświadczenie producenta, raporty, instrukcje itp. zawierające opis przedmiotu zamówienia wraz z numerami katalogowymi o ile takie występują, potwierdzające spełnienie wymagań określonych w zestawienie warunków i parametrów wymaganych stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. - deklarację zgodności z normą CE Jeżeli wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych (dot. części od 1 do 16) lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia na podst. art. 107 ust 2 ustawy Pzp w wyznaczonym przez siebie terminie. UWAGA!!! Zamawiający nie przewiduje uzupełnienia przedmiotowych środków dowodowych gdy służą potwierdzeniu zgodności z wymaganiami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert.
Interne Kennung: Część nr 16
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren