263158-2026 - Ergebnis
Tschechien – Schutzkleidung – Rámcová dohoda na dodávku pracovních oděvů a pracovní obuvi 2026-2028
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na dodávku pracovních oděvů a pracovní obuvi 2026-2028
BeschreibungDodávka pracovních oděvů a pracovní obuvi 2026-2028 Předmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky osobních ochranných pracovních prostředků (dále též „OOPP“). Seznam položek předmětu dodávek OOPP včetně předpokládaného množství a minimálních technických podmínek je uveden v příloze A1. Zboží bude odebíráno průběžně, dle potřeb kupujícího, s dodáním pro určená cestmistrovství Správy a údržby silnic Pardubického kraje, příspěvkové organizace.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18143000 Schutzkleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung, 18800000 Schuhwerk
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSUSPK/10895/2025
Optionen
Beschreibung der Optionen- Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody, a to možnost navýšit počty OOPP nad předpokládané množství uvedené v příloze A1 - Cenová kalkulace/Seznam požadovaných položek. - Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody, a to v případě, že v průběhu trvání rámcové dohody dojde k ukončení výroby některého druhu zboží uvedeného v příloze A1 - Cenová kalkulace/Seznam požadovaných položek. V takovém případě musí dodavatel zrušené zboží nahradit zbožím ve stejné nebo lepší kvalitě a ve stejné nabídkové ceně. - Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku z rámcové dohody, a to v podobě indexační doložky uvedené v návrhu rámcové dohody (příloha B2 zadávací dokumentace). - Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje změnu závazku na dodávky ochranných oděvů a ochranných pracovních pomůcek nad rámec sortimentu uvedeného v zadávací dokumentaci, resp. v rámcové dohodě, v případě nastalé potřeby zadavatele způsobené např. legislativními změnami či mimořádnými událostmi. Změna závazku nepřesáhne 15% sjednaných dodávek po dobu trvání rámcové dohody - Zadavatel si po dobu realizace plnění předmětu veřejné zakázky nevyhrazuje změnu dodavatele dle § 100 odst. 2 zákona. - Pokud dojde v průběhu zadávacího řízení k potřebě změny závazku, bude zadavatel postupovat v souladu s § 222 zákona.