263198-2026 - Ergebnis
Tschechien – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Rámcová dohoda na zajištění NAD na tratích č. 170, 171 a 173 v úseku Praha hl. n. - Beroun
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na zajištění NAD na tratích č. 170, 171 a 173 v úseku Praha hl. n. - Beroun
BeschreibungÚčelem veřejné zakázky s názvem „Rámcová dohoda na zajištění náhradní autobusové dopravy na trati č. 170, 171 a 173 v úseku Praha hl. n. – Beroun“ je zabezpečit náhradní autobusovou dopravu (dále jen „NAD“) nahrazující dočasně přerušenou nebo dočasně omezenou veřejnou drážní osobní dopravu v úseku Praha hl.n. - Beroun po dobu trvání Rámcové dohody v předpokládaném termínu od 01. 04. 2026 do 31. 12. 2026.
Interne KennungVZ0237768
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
LosLOT-0001
TitelRámcová dohoda na zajištění NAD na trati č. 170, 171 a 173 v úseku Praha hl. n. - Beroun