See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy materiałów szewnych dla SP ZOZ MSWiA w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa materiałów szewnych. Szczegółowy opis zawiera załącznik nr 1 do zaproszenia do negocjacji.
Interne Kennung: ZP-11/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141121 Chirurgische Suturen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 6
Beschreibung: jednorazowa końcówka do noża harmonicznego
Interne Kennung: Pakiet nr 6
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo zmniejszenia ilości i wartości przedmiotu umowy o maksymalnie 40 %, co nie stanowi zmiany umowy, o której mowa w §10 projektu umowy.