2. Verfahren
Verfahren
Titel: Manager Planning & Control
Beschreibung: Manager Planning & Control Inzet gemiddeld 16 uur per week voor één jaar met de optie tot drie keer verlengen van de opdracht.
Interne Kennung: 2026-029
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht betreft de inzet van een manager planning en control binnen een complexe gebiedsontwikkeling en bijbehorende projectorganisatie, in een fase waarin de financiële inrichting en sturing gelijktijdig worden ontwikkeld en toegepast. De huidige opdrachtnemer is betrokken bij de opzet en inrichting van de planning- en controlcyclus en vervult een centrale rol in de vertaling van financiële kaders naar operationele sturingsinformatie. In dat kader is sprake van dossier- en systeemgebonden kennis met betrekking tot gehanteerde uitgangspunten, financiële modellen, risicoanalyses en de samenhang tussen verschillende deelprojecten. Deze kennis is opgebouwd binnen lopende trajecten en is slechts beperkt overdraagbaar zonder risico op interpretatieverschillen of verstoring van de financiële samenhang. De uitvoering van de opdracht is nauw verweven met lopende besluitvormingstrajecten en de verdere inrichting van de financiële sturingssystematiek. Wijzigingen in interpretatie of toepassing van uitgangspunten kunnen direct gevolgen hebben voor investeringsbeslissingen, risicobeheersing en de consistentie van rapportages. Vervanging van de opdrachtnemer zou naar verwachting leiden tot het opnieuw moeten doorgronden van financiële modellen, uitgangspunten en onderlinge afhankelijkheden binnen het project. Dit brengt een reëel risico met zich mee op vertraging in de inrichting en toepassing van de planning- en controlcyclus, met gevolgen voor de tijdigheid en kwaliteit van besluitvorming. De hiermee samenhangende vertraging en onzekerheid hebben directe gevolgen voor de voortgang van de gebiedsontwikkeling, waaronder het moment van investeren en de uitgifte van kavels, met negatieve effecten op planning, kosten en financiering. Gelet op de specifieke fase van het project, de verwevenheid van financiële sturing met lopende trajecten en de beperkte overdraagbaarheid van de opgebouwde systeemkennis, is sprake van een situatie waarin de opdracht om technische en organisatorische redenen slechts door één partij doelmatig kan worden uitgevoerd en geen redelijk alternatief voorhanden is. Op basis hiervan is gekozen voor toepassing van de onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande aankondiging als bedoeld in artikel 2.32, eerste lid, onder b, onder 2 van de Aanbestedingswet 2012. Deze vrijwillige transparantie wordt toegepast om de markt hierover te informeren.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79621000 Überlassung von Bürokräften
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Manager Planning & Control 16 uur per week voor één jaar met de optie tot drie keer verlengen van de opdracht.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79621000 Überlassung von Bürokräften
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2026-029
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79621000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79621000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van kantoorpersoneel