See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van rackmountable servers (1U en 2U)
Beschreibung: De huidige opdracht beoogt de sluiting van een raamovereenkomst met het oog op het aankopen van servers in rackformaat (“rackmountable servers”) van het type 1U, 2U. De bijbehorende diensten, opleidingsdiensten en technische expertise voor de installatie van de aangeschafte apparatuur maken deel uit van dit contract, alsook een onderhouds- en ondersteuningsperiode van 3 en 5 jaar.
Interne Kennung: Smals-BB-001.029/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Smals-BB-001.029/2024 - 1
Interne Kennung: 1