263288-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Datenverarbeitungsgeräte (Hardware) – Zajištění dodávky a implementace FW pro městské části - 2. etapa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění dodávky a implementace FW pro městské části - 2. etapa
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je pořízení celkem ks 51 firewallů (včetně souvisejících licencí na městských částech hlavního města Prahy). Cílem VZ je dále, instalace a implementace FW na zapojených MČ, což celkově povede k naplnění technických bezpečnostních opatření podle § 5 odst. 3 zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti (konkrétně § 5 odst. 3 písm. b), e), f), g), h), i), j), k)).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 72261000 Software-Unterstützung, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
LosLOT-0002
Interne Kennung1