2. Verfahren
Verfahren
Titel: DAS Standaardprogrammatuur CBS - Publicatie gegunde odprachten 2025 Q4 / 2026 Q1
Beschreibung: Betreft twee kwartaalpublicaties van gegunde opdrachten onder het DAS Standaardprogrammatuur en gerelateerde dienstverlening van het CBS. Enkel partijen die zich hebben gekwalificeerd voor deze DAS komen in aanmerking om opdrachten gegund te krijgen. € 24.000.000,- over de mogelijke maximale looptijd van 2 jaar.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: DAS Standaardprogrammatuur CBS - Publicatie gegunde odprachten 2025 Q2 / Q3
Interne Kennung: 1