See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy oleju napędowego do garażowej stacji paliw w Czołowie
Beschreibung: Dostawy oleju napędowego do garażowej stacji paliw w Czołowie
Zweck
Haupteinstufung (cpv): 09134220 Dieselkraftstoff (EN 590)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawy oleju napędowego do garażowej stacji paliw w Czołowie Numer referencyjny: K-ZP.S.1.2023
Art des Auftrags: Lieferleistungen