263334-2026 - Ergebnis
Tschechien – Überholungs- und Sanierungsarbeiten – RD-Zajištění stavebních činností v oblasti logického celku Strojovna, logického celku Venkovní objekty, logického celku Stavba Jaderné elektrárny Temelín
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRD-Zajištění stavebních činností v oblasti logického celku Strojovna, logického celku Venkovní objekty, logického celku Stavba Jaderné elektrárny Temelín
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je sjednání Rámcové dohody s názvem „RÁMCOVÁ DOHODA – ZAJIŠTĚNÍ STAVEBNÍCH ČINNOSTÍ V OBLASTI LOGICKÉHO CELKU STROJOVNA (DÁLE JEN „LC CS“), LOGICKÉHO CELKU VENKOVNÍ OBJEKTY (DÁLE JEN „LC CV“), LOGICKÉHO CELKU STAVBA (DÁLE JEN „LC CT“) JADERNÉ ELEKTRÁRNY TEMELÍN‟, která je zadávaná formou Jednacího řízení s uveřejněním dle § 161 ZZVZ. Předmětem veřejných zakázek zadávaných na základě Rámcové dohody je závazek Dodavatele na své náklady a nebezpečí pro Objednatele za podmínek uvedených v RD a v Dílčích smlouvách, zajistit pro Objednatele na základě Dílčích smluv Objednatelem požadovaný objem hodin příslušných výkonů, spočívající v provádění stavebních prací zejména níže specifikovaných činností: • stavební a technické činnosti, • činnosti profesí stavební dělník, obsluha stavebních strojů, zámečník, instalatér, malíř – natěrač, zedník, obkladač, lešenář, truhlář, klempíř, pokrývač, elektrikář, technická kontrola, projektant • případné další činnosti spojené s údržbou zařízení Provozovatele zařazeného do technologických celků, které jsou součástí LC CS, LC CV, LC CT Jaderné elektrárny Temelín.
Vorherige Bekanntmachung424715-2025
Interne KennungN006/24/V00014986
VerfahrensartVerhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45262520 Mauerarbeiten, 45213200 Bauarbeiten für Lagerhäuser und Industriebauten, 45250000 Bauarbeiten für Kraftwerke, Bergbau- und Produktionsanlagen und für Gebäude der Öl- und Gasindustrie, 45213250 Bauarbeiten für Industriebauten, 45000000 Bauarbeiten, 45453100 Sanierungsarbeiten
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45213200 Bauarbeiten für Lagerhäuser und Industriebauten, 45262520 Mauerarbeiten, 45213200 Bauarbeiten für Lagerhäuser und Industriebauten, 45213250 Bauarbeiten für Industriebauten, 45000000 Bauarbeiten, 45453100 Sanierungsarbeiten
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky, a to pro případ, že by Rámcová dohoda byla s Vybraným dodavatelem ukončena předčasně, tj. před uplynutím doby určité, na kterou bude Rámcová dohoda uzavřena. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27.