See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie i odbiór odpadu 19 12 12 powstałego w wyniku rozdrobnienia odpadu o kodzie 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe o łącznej ilości do 2000 Mg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie i wywóz powstałego w wyniku rozdrobnienia odpadu 19 12 12 inne odpady (w tym substancje, przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów, powstałego po rozdrobnieniu odpadu 20 03 07 – odpady wielkogabarytowe. Szacunkowa ilość odpadów przeznaczonych do zagospodarowania wywozu do 2000 Mg. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zmniejszenia ilości przewidywanych do zagospodarowania odpadów, co nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. Rzeczywista ilość odpadów wynikała będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. Zamówienie będzie realizowane sukcesywnie przez 180 dni począwszy od daty podpisania umowy do ilości sumarycznej 2000 Mg zgodnie z załączonym harmonogramem określającym minimalne odbiory tygodniowe.
Vorherige Bekanntmachung: 94586-2026
Interne Kennung: CR.271.06.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Postępowanie prowadzone w formie wyłącznie elektronicznej
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 000 Tonnen