2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zestawów do wykonywana tromboaferezy i plazmaferezy wraz z dzierżawą separatorów komórkowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do wykonywana tromboaferezy i plazmaferezy wraz z dzierżawą separatorów komórkowych w podziela na części: Część 1- Zakup zestawów do plazmaferezy wykonywanej na separatorach AURORA będących własnością Zamawiającego 1. Zestaw filtrów i drenów – 18 000 szt. 2. Pojemnik zbiorczy a 1000 ml – 18 000 szt. 3. Igła G 16 – 18 000 szt. Część 2 – Dzierżawa dwóch separatorów komórkowych do wykonywania tromboaferezy wraz z dostawą kompatybilnych zestawów 1. Zestawy do tromboaferezy – 4 600 szt. 2. Płyn konserwujący ACD (a 500 ml) - 4 600 szt. 3. Dzierżawa separatorów (2 szt.) - 24 m-ce Część 3 – zakup zestawów do wykonywania tromboaferezy na separatorach AMICUS będących własnością Zamawiającego 1. Zestawy do tromboaferezy - 3 200 szt. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia dla części 1, 2, 3.
Vorherige Bekanntmachung: 73813-2026
Interne Kennung: DTZ.261.2 ZP.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141613 Blutbeutel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- Zakup zestawów do plazmaferezy wykonywanej na separatorach AURORA będących własnością Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do wykonywana tromboaferezy i plazmaferezy Część 1- Zakup zestawów do plazmaferezy wykonywanej na separatorach AURORA będących własnością Zamawiającego 1. Zestaw filtrów i drenów – 18 000 szt. 2. Pojemnik zbiorczy a 1000 ml – 18 000 szt. 3. Igła G 16 – 18 000 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Dzierżawa dwóch separatorów komórkowych do wykonywania tromboaferezy wraz z dostawą kompatybilnych zestawów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do wykonywana tromboaferezy i plazmaferezy wraz z dzierżawą separatorów komórkowych Część 2 – Dzierżawa dwóch separatorów komórkowych do wykonywania tromboaferezy wraz z dostawą kompatybilnych zestawów 1. Zestawy do tromboaferezy – 4 600 szt. 2. Płyn konserwujący ACD (a 500 ml) - 4 600 szt. 3. Dzierżawa separatorów (2 szt.) - 24 m-ce Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – zakup zestawów do wykonywania tromboaferezy na separatorach AMICUS będących własnością Zamawiającego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów do wykonywana tromboaferezy i plazmaferezy Część 3 – zakup zestawów do wykonywania tromboaferezy na separatorach AMICUS będących własnością Zamawiającego 1. Zestawy do tromboaferezy - 3 200 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ- Opis przedmiotu zamówienia .