See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego
Beschreibung: Dostawa nowego średniego samochodu ratowniczo - gaśniczego uterenowionego kat 2. z napędem 4x4 na pojedynczym kole w ramach projektu „Eliminacja zagrożeń związanych ze zmianami klimatu”
Interne Kennung: ZK.271.1.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001