2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń i oprogramowania zabezpieczających infrastrukturę informatyczną Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku i Jednostek Administracji Zespolonej z podziałem na części
Beschreibung: Dostawa urządzeń i oprogramowania zabezpieczających infrastrukturę informatyczną Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku i Jednostek Administracji Zespolonej z podziałem na części: Część 1 – dostawa serwerów, macierzy dyskowych, dysków sieciowych (NAS), kluczy sprzętowych U2F Część 2 – dostawa systemu operacyjnego i licencji dostępowych, oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych, oprogramowanie bezpieczeństwa systemów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony odpowiednio w załączniku nr 1 do SWZ, stanowiącym opis przedmiotu zamówienia oraz w załączniku nr 4 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy dla danej części. Zamówienie jest współfinansowane projektu ”Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowanego ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności “Cyberbezpieczny Rząd”
Interne Kennung: BL-I.272.3.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30234500 Arbeitsspeichermedien, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa serwerów, macierzy dyskowych, dysków sieciowych (NAS), kluczy sprzętowych U2F
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa serwerów, macierzy dyskowych, dysków sieciowych (NAS), kluczy sprzętowych U2F. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony odpowiednio w załączniku nr 1 do SWZ oraz w załączniku nr 4 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy dla części 1. Zamówienie jest współfinansowane z projektu ”Cyberbezpieczeństwo – CyberPL, infrastruktura przetwarzania danych oraz optymalizacja infrastruktury służb państwowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności finansowanego ze środków Instrumentu na Rzecz Odbudowy i Zwiększania Odporności “Cyberbezpieczny Rząd”
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30233141 RAID (Redundant Array of Independent Disks, redundanter Verbund unabhängiger Festplatten), 30234500 Arbeitsspeichermedien, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Dostawa systemu operacyjnego i licencji dostępowych, oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych, oprogramowanie bezpieczeństwa systemów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa systemu operacyjnego i licencji dostępowych, oprogramowania do wykonywania kopii zapasowych, oprogramowanie bezpieczeństwa systemów
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme, 48710000 Softwarepakete für die Datensicherung und -wiederherstellung, 48730000 Sicherheitssoftwarepaket