2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowych samochodów – śmieciarki i zamiatarki, w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych samochodów: śmieciarki oraz zamiatarki, w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu szczegółowo opisana w zał. nr 4 do SWZ Dokumentacja dot. przedmiotu zamówienia, w tym: 1) załącznik nr 4a do SWZ OPZ cz. I (śmieciarka) 2) załącznik nr 4b do SWZ OPZ cz. II (zamiatarka)
Interne Kennung: MZK/2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144511 Müllfahrzeuge, 34144431 Saugkehrmaschinen, 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa śmieciarki
Beschreibung: Przedmiotem dostawy w części I postępowania nr MZK/2/2025 w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu jest samochód fabrycznie nowy do odbioru odpadów - śmieciarka, zgodny z załącznikiem nr 4a do SWZ.
Interne Kennung: Część I
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing, 34144511 Müllfahrzeuge
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa zamiatarki
Beschreibung: Przedmiotem dostawy w części II postępowania nr MZK/2/2025 w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu jest fabrycznie nowa zamiatarka, zgodna z załącznikiem nr 4b do SWZ.
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 34144431 Saugkehrmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing