26343-2025 - Ergebnis
Niederlande – Salzstreufahrzeuge – Gladheidsmaterieel gemeente Bergeijk
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gladheidsmaterieel gemeente Bergeijk
Beschreibung: De overeenkomst bestaat uit het leveren van gladheidsmaterieel voor gemeente Bergeijk en het onderhoud gedurende de garantieperiode. De gemeente heeft de opdracht bewust samengevoegd. De levering en het onderhoud gedurende de garantieperiode zijn een logisch en samenhangend geheel.
Interne Kennung: Bizob-2024-BER-AAH-00449
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144420 Salzstreufahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43313100 Schneepflüge
5. Los
Los: LOT-0000