See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Údržba vyšší a nižší zeleně v obvodu OŘ Plzeň 2024/2026
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody. Rámcovou dohodu uzavře zadavatel s jedním dodavatelem. Rámcové dohody budou uzavřeny na každý stavební objekt samostatně: SO1 obvod Správy tratí Plzeň (totožný s Plzeňským krajem), SO2 obvod Správy tratí České Budějovice (totožný s Jihočeským krajem). Předmět veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené Rámcové dohody (dále jen „dílčí zakázky“) je specifikován v Příloze č. 6 Dílu 2 Zadávací dokumentace s tím, že předmětem dílčí zakázky může být jakákoliv kombinace či množství položek uvedených v příloze Rámcové dohody. Dílčí zakázky budou zadávány bez obnovení soutěže.
Vorherige Bekanntmachung: 550710-2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Údržba vyšší a nižší zeleně v obvodu OŘ Plzeň 2024/2026 – SO1 obvod ST Plzeň
Beschreibung: Předmětem zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody. Rámcovou dohodu uzavře zadavatel s jedním dodavatelem. Rámcové dohody budou uzavřeny na každý stavební objekt samostatně: SO1 obvod Správy tratí Plzeň (totožný s Plzeňským krajem). Předmět veřejných zakázek zadávaných na základě uzavřené Rámcové dohody (dále jen „dílčí zakázky“) je specifikován v Příloze č. 6 Dílu 2 Zadávací dokumentace s tím, že předmětem dílčí zakázky může být jakákoliv kombinace či množství položek uvedených v příloze Rámcové dohody. Dílčí zakázky budou zadávány bez obnovení soutěže.
Interne Kennung: část 1 - SO1 (obvod Správy tratí Plzeň (totožný s Plzeňským krajem))
Los: LOT-0002
Titel: Údržba vyšší a nižší zeleně v obvodu OŘ Plzeň 2024/2026 – SO2 obvod ST České Budějovice
Interne Kennung: část 2 - SO2 (obvod Správy tratí České Budějovice (totožný s Jihočeským krajem))