2. Verfahren
Verfahren
Titel: Softwarebroker (levering Standaard software)
Beschreibung: Saxion beschikt over ongeveer 200 verschillende softwareapplicaties. Dit varieert van software en licenties voor kantooromgeving tot en met domein/bedrijfsproces specifieke taakapplicaties. Saxion heeft het contractbeheer voor licentie en IT gerelateerde overeenkomsten gecentraliseerd binnen de afdeling LCM (Leveranciers- en Contractmanagement). Zo heeft Saxion grip op alle verschillende contracten en leveranciers en zijn wij goed in staat om daarop te sturen. Saxion koopt een aantal licenties via SURF en daarnaast organiseren we regelmatig Europese - en meervoudig onderhandse aanbestedingen voor de aanschaf van maatwerklicenties en bepaalde licenties voor standaard software. Met het contracteren van een leverancier (softwarebroker) voor de levering van standaardsoftware (Commercial Off-The-Shelf, COTS) en bijbehorende service en onderhoud, beoogt Saxion een aanvullend inkoopkanaal binnen de organisatie te realiseren. Via deze Europese aanbesteding streeft Saxion naar het afsluiten van een Raamovereenkomst met één Inschrijver voor de levering van: • gebruiksrechten (licenties); • onderhoud en ondersteuning op deze gebruiksrechten (licenties en/of software assurance) van eindfabrikanten of softwareleveranciers ten behoeve van standaardsoftware; • aanvullende en aanverwante dienstverlening. Saxion streeft ernaar om, door middel van een sluitende registratie van alle door de Inschrijver geleverde softwarelicenties en diensten, maximale compliancy te waarborgen binnen zowel het huidige als toekomstige licentielandschap. Binnen de scope van deze Raamovereenkomst vallen de volgende te verstrekken opdrachten: • De levering van nieuwe gebruiksrechten (licenties) van eindfabrikanten of softwareleveranciers ten behoeve van standaardsoftware. Dit gaat om zowel software die Saxion al in gebruik heeft en waarvan de contractduur afloopt, als nieuwe standaardsoftware die via deze Raamovereenkomst wordt aangeschaft; • Het verlengen, uitbreiden, vernieuwen, beëindigen en migreren van gebruiksrechten die binnen deze Raamovereenkomst zijn afgenomen van eindfabrikanten of softwareleveranciers ten behoeve van standaardsoftware; • Het leveren van onderhoud, ondersteuning en (technische) supportdiensten met betrekking tot gebruiksrechten, voor zowel bestaande als nieuw aan te schaffen standaardsoftware; • Het verstrekken van advies over passende licentieconstructies, zoals perpetual licenties, subscriptionmodellen of Software-as-a-Service (SaaS); • Het verzorgen van offerteaanvragen, prijsvergelijkingen en de volledige orderafhandeling; • Overige aan standaardsoftware gerelateerde dienstverlening, zoals consultancy, marktverkenningen, marktonderzoek, het uitvoeren van functionele uitvragen, signalering van wijzigingen in voorwaarden of prijsmodellen, en andere relevante leveringen en diensten, zowel ten behoeve van bestaande als nieuw aan te schaffen standaardsoftware.
Interne Kennung: T156908_Softwarebroker
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie aanbestedingsdocumenten.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72261000 Software-Unterstützung, 72266000 Software-Beratung
5. Los
Los: LOT-0000
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocumenten.