2. Verfahren
Verfahren
Titel: GŘ OL – Dodávky košil a triček s límečkem (VZN)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky (dále také „VZ“) je uzavření rámcových dohod na dodávky košil a polokošil na základě dvou samostatných rámcových dohod, přičemž každá z těchto RD bude uzavírána s jedním dodavatelem. Veřejná zakázka je rozdělena do 2 částí v souladu s § 35 zákona, a to následujícím způsobem: I. část – Košile Předmětem je dodávka košil pro příslušníky Vězeňské služby České republiky. II. část: - Trička s límečkem Předmětem je dodávka triček s límečkem pro příslušníky Vězeňské služby České republiky.
Interne Kennung: VS-210888-76/ČJ-2023-800097-VERZAK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18330000 T-Shirts und Hemden
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: I. část – Košile
Beschreibung: Předmětem je dodávka košil pro příslušníky Vězeňské služby České republiky.
Interne Kennung: VS-210888-3/ČJ-2023-800097-VERZAK
Haupteinstufung (cpv): 18332000 Hemden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě, že dohoda bude předčasně ukončena, je kupující oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ uplatnit vyhrazenou změnu závazku ze smlouvy (resp. dohody). Vyhrazená změna závazku bude spočívat v uzavření nové dohody, a to s prodávajícím, jehož nabídka se v rámci zadávacího řízení umístila jako další (druhá) nejvýhodnější po prodávajícím (dále také „nový prodávající“) a současně splnila veškeré zadávací podmínky veřejné zakázky.
Los: LOT-0004
Titel: II. část: - Trička s límečkem
Beschreibung: Předmětem je dodávka triček s límečkem pro příslušníky Vězeňské služby České republiky.
Interne Kennung: VS-210888-3/ČJ-2023-800097-VERZAK - část II
Haupteinstufung (cpv): 18333000 Polohemden
Beschreibung der Optionen: V případě, že dohoda bude předčasně ukončena, je kupující oprávněn ve smyslu § 100 odst. 2 ZZVZ uplatnit vyhrazenou změnu závazku ze smlouvy (resp. dohody). Vyhrazená změna závazku bude spočívat v uzavření nové dohody, a to s prodávajícím, jehož nabídka se v rámci zadávacího řízení umístila jako další (druhá) nejvýhodnější po prodávajícím (dále také „nový prodávající“) a současně splnila veškeré zadávací podmínky veřejné zakázky