2. Verfahren
Verfahren
Titel: Lokale aanpak isolatie gemeenten Halderberge, Rucphen en Steenbergen
Beschreibung: De aanpak isolatie van deze uitvraag richt zich op het Verduurzamen van grondgebonden koopwoningen van Eigenaar-bewoners in de deelnemende Gemeenten, door de beschikbare middelen (nu en mogelijk in de toekomst) te combineren in één aanpak. Het realiseren van maximale verduurzamingsimpact bij grondgebonden koopwoningen, binnen de beschikbare middelen, expertise, tijd en capaciteit, waarbij eigenaar-bewoners zo volledig mogelijk worden ontzorgd bij het isoleren van hun woning. Zie aanbestedingdocumenten
Interne Kennung: K011603
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44111520 Wärme-Isolierstoffe, 45321000 Wärmedämmarbeiten, 71315210 Beratung in der Haustechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De ingangsdatum van de overeenkomst is de datum van ondertekening van de overeenkomst. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van 4 jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31 december 2030.