See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mechanizmów ochrony i monitorowania baz Oracle
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji, instalacja, konfiguracja wraz z zabezpieczeniem oraz objęciem systemu wsparciem technicznym oraz dostawa licencji, instalacja, konfiguracja oraz uruchomienie systemu wraz z integracją z istniejącą infrastrukturą Zamawiającego - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a, 6 i 7 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 196596-2026
Interne Kennung: ZP.261.13.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48731000 Dateisicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: System Oracle Database - Szyfrowanie Bazy danych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji, instalacja, konfiguracja wraz z zabezpieczeniem oraz objęciem systemu wsparciem technicznym - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a i 6 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Los: LOT-0002
Titel: System Database Activity Monitoring (DAM)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji, instalacja, konfiguracja oraz uruchomienie systemu wraz z integracją z istniejącą infrastrukturą Zamawiającego - szczegółowo opisana w załączniku nr 1, 1a i 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część nr 2
Haupteinstufung (cpv): 48731000 Dateisicherheitssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung