See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verkoop site Stationsstraat 150-152-154, Oostkamp met oog op ontwikkeling ervan conform het masterplan "Futureproof Oostkamp 2040"
Beschreibung: Verkoop site Stationsstraat 150-152-154, Oostkamp met oog op ontwikkeling ervan conform het masterplan "Futureproof Oostkamp 2040" De gemeente Oostkamp wenst de site gelegen Stationsstraat 150-152-154, Oostkamp, waar voorheen de kantoren van Bpost, alsook de technische diensten van de gemeente gehuisvest waren, te verkopen met oog op herontwikkeling van deze site. Het masterplan (de strategische visie) voor Oostkamp centrum “Futureproof Oostkamp 2040” stelt een aantal krijtlijnen voorop waaraan strategische projecten binnen Oostkamp afgetoetst worden. Op die manier wordt er stap voor stap gebouwd aan een levendig, aantrekkelijk en groen centrum. De site wordt aldus verkocht onder voorwaarden. De gemeente Oostkamp richt zich daarbij tot kandidaat-kopers die een samenwerkingsverband aangaan met een ontwerpteam met ervaring en dat wordt aangeduid voor het volledige project.
Interne Kennung: 2023/218
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: beoordeling op basis van diverse gunningcriteria
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2023/218 - 1
Beschreibung: Verkoop site Stationsstraat 150-152-154, Oostkamp met oog op ontwikkeling ervan conform het masterplan "Futureproof Oostkamp 2040” (kandidatuurstelling)
Interne Kennung: 1