See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi związane z odbiorem, transportem i zagospodarowaniem odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu gminy Radłów
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1) odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach (zarówno o zabudowie jednorodzinnej jak i wielorodzinnej), na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie Gminy Radłów; 2) wyposażenie nieruchomości zamieszkałych w pojemniki i worki do zbierania odpadów komunalnych zmieszanych i odpadów selektywnie zebranych (segregowanych); 3) wyposażenie Zamawiającego w worki do zbierania odpadów komunalnych zmieszanych i zbierania odpadów selektywnie zebranych (segregowanych).
Vorherige Bekanntmachung: 75353-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje i dopuszcza możliwość złożenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 dotyczących zwiększonych ilości odpadów w stosunku do ilości szacowanych w opisie przedmiotu zamówienia, jeśli zwiększenie tych ilości spowoduje, że wysokość wynagrodzenia należnego Wykonawcy przekroczy wartość Umowy. Zamawiający przewiduje świadczenie analogicznej usługi w okresie kolejnych 24 miesięcy, polegającej na powtórzeniu świadczeń ciągłych składających się na wykonanie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych oraz usług towarzyszących.