2. Verfahren
Verfahren
Titel: Přístavba základní školy Hálkova č.p. 591 v Humpolci – vnitřní mobiliář
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž mobiliáře pro novou přístavbu základní školy Hálkova v Humpolci. V současné době probíhá realizace stavby „Přístavba základní školy Hálkova č.p. 591 v Humpolci“. Dokončení stavby se předpokládá 20. ledna 2027. Jedná se o vybavení čtyř základních prostor školy, a to tříd, chodeb, šaten a střešní terasy. Třídy – lavice, židle, katedra, židle za katedrou, dotykový LED panel s bočními křídly, popisovatelná magnetická nástěnka, korková nástěnka, skříň s úložnými prostory vč. nerezového dřezu, koberec, odpadkové koše, plastové boxy. Chodby – sedací nábytek, stolky, květináče s květinami, stolní fotbal, interaktivní prvky, pohybové prvky, nástěnky. Šatny – úložné skříňky. Střešní terasa – pingpongový stůl, lavice, stoly, stoličky, květináče s květinami, stolní fotbaly, interaktivní prvky. Dále viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006/26/V00010782
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39162200 Lehrmittel und -geräte, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 37451000 Ausrüstungen für Feldsportarten, 03451100 Setzlinge
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dobu plnění lze změnit z důvodu způsobeného vyšší mocí. Dobu plnění a cenu díla lze změnit v případě vstupu v platnosti nových či jiných právních předpisů či stanovisek vydaných třetí sobou, týkajících se předmětu plnění, které objednatel ani zhotovitel v době uzavření smlouvy o dílo nemohli přepokládat a které prokazatelně brání řádné realizaci díla. Dále viz zadávací podmínky.