See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van apparatuur en software voor geneesmiddelendistributie
Beschreibung: az West wenst de medicatieopslag en -distributie binnen de huidige ziekenhuisapotheek te optimaliseren en te automatiseren, met als doel: - Hogere patiëntveiligheid door het uitsluiten van fouten in het medicatiedistributieproces (bijvoorbeeld fouten bij het wegleggen en de picking van medicatie in de apotheek); - Volledige traceerbaarheid van medicatie, van bij de inslag tot aan de aflevering. Hierbij dient voldaan te zijn aan alle huidige en momenteel gekende wettelijke vereisten (bijvoorbeeld FMD, MDR…); - Hogere servicegraad door het optimaal inzetten van het apotheekpersoneel binnen een efficiënte, gestandaardiseerde procesflow. De aangeboden toestellen en software voor de automatisatie in de ziekenhuisapotheek moeten: - in de toekomst implementeerbaar zijn in de verdere automatisatie van de ziekenhuisbrede medicatiedistributie (afdelingen). - door de opdrachtnemer gedurende tien jaar worden ondersteund. - performant, kwalitatief en volledig redundant zijn. (2 identieke systemen: bij uitval van systeem 1 kan systeem 2 als back-up dienen en omgekeerd)
Interne Kennung: PPP0VR-134/5056/2025/047
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48921000 Automatisierungssystem
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/047_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48921000 Automatisierungssystem, 31213000 Verteileranlagen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (.)