2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kontrola i monitoring realizacji prac związanych z utworzeniem oraz modernizacją cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500 oraz GESUT dla potrzeb realizacji projektu „e-Geodezja II – uzupełnienie cyfrowego zasobu geodezyjnego województwa lubelskiego” – etap II – gmina Ułęż
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia w ujęciu ogólnym jest usługa, mająca na celu realizację zadania obejmującego monitoring przebiegu oraz kontrolę techniczną prac wykonywanych w ramach zamówień dotyczących modernizacji EGiB, utworzenia oraz poprawy jakości cyfrowych baz BDOT500 oraz GESUT - obejmujących część jednostki ewidencyjnej 061606_2 Ułęż. 2.Kontroli technicznej podlegają wszystkie prace geodezyjne i kartograficzne, które będą wykonywane w ramach zamówień dotyczących modernizacji, utworzenia oraz konwersji cyfrowych baz danych: EGiB, BDOT500 oraz GESUT. 3.Kontrolę techniczną INiK przeprowadzi pod kątem zgodności wykonania prac ze szczegółowymi OPZ-tami dotyczącymi modernizacji, utworzenia lub konwersji baz danych: EGiB, BDOT500 oraz GESUT, zgodności z obowiązującymi przepisami prawa i standardami technicznymi obowiązującymi w geodezji i kartografii.
Interne Kennung: GK.272.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71630000 Technische Kontrolle und Tests, 72316000 Datenanalyse