See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstałych na terenie gminy Alwernia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie Gminy Alwernia z podziałem na 3 części
Vorherige Bekanntmachung: 654500-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Cz. I. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Alwernia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na terenie nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Alwernia.
Los: LOT-0002
Titel: Cz. II. Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. I. Krasickiego 16 w miejscowości Alwernia oraz wyposażenie punktu PSZOK
Los: LOT-0003
Titel: Cz. III. Odbiór i zagospodarowanie odpadów z kontenerów ustawionych na terenie sołectw Gminy i miasta Alwernia oraz dostarczenie kontenerów KP-7
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów z kontenerów ustawionych na terenie sołectw Gminy i miasta Alwernia oraz dostarczenie kontenerów KP-7. Odpady odebrane ze sołectw oraz miasta Alwernia będą przekazywane do podmiotów uprawnionych do ich odzysku lub unieszkodliwiania, zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden