2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maatwerkleerinterventies
Beschreibung: Rijkswaterstaat besteedt Maatwerkleerinterventies aan voor het analyseren, ontwerpen, ontwikkelen, organiseren, uitvoeren en analyseren van leertrajecten voor diverse doelgroepen binnen de organisatie. Het gaat om maatwerkoplossingen die aansluiten op de praktijk van Rijkswaterstaat. De aanbesteding wordt uitgevoerd via de SAS‑procedure en leidt tot een Raamovereenkomst. Het doel is om een Raamovereenkomst met drie (3) tot vier (4) Opdrachtnemers af te sluiten. Voor de gehele Opdracht is de omvang geraamd op twintig (20) Nadere opdrachten.
Interne Kennung: 31212698
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare SAS-procedure BPKV
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung, 80530000 Berufsausbildung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Rijkswaterstaat besteedt Maatwerkleerinterventies aan voor het analyseren, ontwerpen, ontwikkelen, organiseren, uitvoeren en analyseren van leertrajecten voor diverse doelgroepen binnen de organisatie. Het gaat om maatwerkoplossingen die aansluiten op de praktijk van Rijkswaterstaat. De aanbesteding wordt uitgevoerd via de SAS‑procedure en leidt tot een Raamovereenkomst met meerdere Opdrachtnemers. Voor de gehele Opdracht is de omvang geraamd op twintig (20) Nadere opdrachten.
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 31212698
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare SAS-procedure BPKV
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 80510000 Gespecialiseerde opleidingsdiensten, 80530000 Beroepsopleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1