2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie systemu do witryfikacji próbek do mikroskopii elektronowej (HPF i PF) wraz z zestawem akcesoriów oraz szkoleniem na potrzeby Wydziału Biologii UJ, w ramach projektu FEMP.01.04-IZ.00-0254/24) pt. "Rozbudowa i zwiększenie potencjału badawczego Pracowni mikroskopowej w Instytucie Zoologii i Badań Biomedycznych, WB UJ".
Beschreibung: Przedmiotem postępowania i zamówienia jest zakup, dostawa, instalacja i uruchomienie aparatury naukowo-badawczej w postaci fabrycznie nowego, systemu do witryfikacji próbek do mikroskopii elektronowej (HPF i PF) wraz z zestawem akcesoriów oraz szkoleniem stanowiskowym pracowników zamawiającego. Zamówienie realizowane jest na potrzeby Wydziału Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, mieszczącego się w Krakowie, kod: 30-387 przy ul. Gronostajowej 9. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności: 1. transport, ubezpieczenie, dostawę, wniesienie i instalację aparatu w pomieszczeniach wskazanych przez zamawiającego, 2. szkolenie stanowiskowe w jednostce zamawiającego, po instalacji, dla co najmniej trzech (3), nie więcej niż sześciu (6) pracowników zamawiającego w wymiarze dwóch (2) następujących po sobie dni po 8 godzin zegarowych z podstawowej obsługi systemu witryfikacji próbek (HPF i PF), wszystkich elementów składowych systemu, analizy otrzymywanych informacji w trakcie procesu mrożenia, konserwacji systemu i reakcji w sytuacjach awaryjnych, 3. uruchomienie, 4. dostarczenie zamawiającemu dokumentacji odbiorowej (Protokół odbioru, karty gwarancyjne, instrukcje obsługi w języku polskim lub angielskim), 5. objęcie przedmiotu zamówienia gwarancją (min. 24 miesięczną) na zasadach wskazanych we wzorze umowy (projektowanych postanowieniach umowy), a w przypadku akcesoriów – zapewnienie gwarancji producenta. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wskazaniem minimalnych parametrów i wymagań technicznych, funkcjonalnych i użytkowych zamawianej aparatury oraz niezbędnych do jej prawidłowego funkcjonowania akcesoriów, a także zakres usług towarzyszących zawiera załącznik A do SWZ.
Interne Kennung: 80.272.39.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38500000 Apparate und Geräte zum Prüfen und Testen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42513100 Tiefkühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001