See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Totaal bouwkundig-, het werktuigbouwkundig- en elektrotechnisch dagelijks-, planmatig- en investeringsonderhoud van de vastgoedportefeuille van de gemeente Horst a/d Maas
Beschreibung: De opdracht bestaat uit het uitvoeren en organiseren van het dagelijks onderhoud waaronder preventief - en correctief onderhoud, periodiek onderhoud en optioneel planmatig onderhoud en inversteringsonderhoud van de vastgoedportefeuille van de gemeente Horst aan de Maas. De opdracht is verdeeld in 3 percelen. Te weten: - Perceel 1: Onderhoud elektrotechnische installaties; - Perceel 2: Bouwkundig onderhoud - Perceel 3: Onderhoudswerkzaamheden Werktuigbouwkundig installaties. Het werk wordt uitgevoerd in en aan gebouwen en objecten die in beheer zijn van het team Vastgoedbeheer. De gebouwen/objecten liggen verspreid binnen de gemeentegrenzen van Horst aan de Maas. 1
Interne Kennung: 4039
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht bestaat uit het uitvoeren en organiseren van het dagelijks onderhoud waaronder preventief - en correctief onderhoud, periodiek onderhoud en planmatig - en investeringsonderhoud aan de vastgoedportefeuille van de gemeente Horst aan de Maas De percelen: - Perceel 1: Bouwkundig onderhoud; - Perceel 2: Elektrotechnisch onderhoud; - Perceel 3: Werktuigbouwkundig onderhoud. Het werk wordt uitgevoerd in en aan gebouwen en objecten die in beheer zijn van het team Vastgoedbeheer. De gebouwen/objecten liggen verspreid binnen de gemeentegrenzen van Horst aan de Maas
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45210000 Bauleistungen im Hochbau, 45220000 Ingenieur- und Hochbauarbeiten, 45261000 Errichtung von Dachstühlen sowie Dachdeckarbeiten und zugehörige Arbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud elektrotechnische installaties
Beschreibung: Het organiseren en uitvoeren van dagelijks-, planmatig- en investeringsonderhoud van de elektrotechnische elementen die in beheer zijn het team Vastgoed Beheer volgens de gestelde voorwaarden in het PvE. Het elektrotechnisch onderhoud bevat o.a. de volgende elementen: - Centrale elektrotechnische voorzieningen - Verlichting - Elektrische sluitplannen - Inbraakbeveiliging - Brandveiligheid (nood- / vluchtwegverlichting, blusmiddelen BMI/OAI) - Zonnepanelen - Autoladers - Automatische deuren - Wettelijke keuringen Voor de eerste vijf jaar is de geraamde waarde van de opdracht voor Elektronisch onderhoud € 3.500.000,00. Als het contract verlengd wordt is de verwachting dat de geraamde waarde gelijk blijft aan de waarde van de eerste vijf jaar. Deze waardes zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden verleend.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De looptijd van de Overeenkomst is zestig (60) maanden (5 jaar) en moet uiterlijk 30 april 2031 afgerond zijn. Er is een optie tot verlenging van nogmaals zestig (60) maanden (5 jaar). Het eerste contractjaar zal gelden als een implementatiejaar, gericht op het optimaliseren van de samenwerking met de nieuwe Opdrachtnemer en het verfijnen van de processen ter ondersteuning van de regiefunctie. De lange looptijd en de keuze van een overeenkomst is gekozen om met name volop te investeren in een langdurige relatie en ook om de duurzaamheidsambitie waar te kunnen maken. Door het opdelen in percelen wordt de opdracht ook aantrekkelijk voor kleinere partijen, die met de gemeente de verduurzamingsslag kunnen maken.
Los: LOT-0002
Titel: Bouwkundig onderhoud
Beschreibung: Het organiseren en uitvoeren van het planmatig- en investeringsonderhoud van de elementen behorend tot totaalonderhoud die in beheer zijn bij het team Vastgoed Beheer. Totaalonderhoud bevat de volgende elementen. - Dak(veiligheid) - Gevels - Constructie - Schilderwerk - Alle voorkomende bouwkundige werkzaamheden binnen en buiten - Kleine verbouwingen - Wettelijke keuringen Deze opsomming is niet limitatief. De geraamde waarde is voor de eerste vijf jaar € 6.242.114,00. Voor de tweede vijf jaar optieverlenging is de geraamde waarde € 6.499.439,00. Deze bedragen zijn indicatief en hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45260000 Dachdeckarbeiten und Spezialbauarbeiten
Los: LOT-0003
Titel: Onderhoudswerkzaamheden werktuigbouwkundige installaties’
Beschreibung: Het organiseren en uitvoeren van dagelijks-, planmatig- en investeringsonderhoud van de werktuigbouwkundige elementen die in beheer zijn bij het team Vastgoed Beheer. Het werktuigbouwkundig onderhoud bevat o.a. de volgende elementen: - Klimaat - Riolering - Loodgieterswerk - Gas - Sprinklerinstallatie - Wettelijke keuringen Deze opsomming is niet limitatief De omvang van de geraamde opdracht bedraagt voor de eerste vijf jaar € 6.264719,00. De optie verlenging is geraamd op € 5.000.000,00. Aan deze bedragen kunnen geen rechten worden verleend en zijn puur indicatief.
Interne Kennung: 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39715000 Warmwasserbereiter und Heizung für Gebäude; Sanitäreinrichtungen, 45000000 Bauarbeiten