2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów osobowych typu liftback/hatchback/combi z napędem miękka hybryda lub hybryda, wyprodukowanych w 2026r., w ramach leasingu klasycznego (operacyjnego)
Beschreibung: Opis Przedmiotu Zamówienia Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów osobowych typu liftback/hatchback/cobmi z napędem miękka hybryda lub hybryda, wyprodukowanych w 2026r., w ramach leasingu klasycznego (operacyjnego). 1. Wymagania techniczne: - Rok produkcji: 2026 - Typ nadwozia: liftback/hatchback/combi - Liczba miejsc: 5 - Liczba drzwi: 5 - Kolor nadwozia: czarny, odcienie szarości - Rodzaj skrzyni biegów: 6-biegowa automatyczna - Napęd: mHEV/HEV - Moc układu napędowego minimum: 105kW / 140KM - Zużycie paliwa wg WLTP (cykl mieszany): 4,8 - 5,8 l/100 km - Pojemność skokowa silnika: od 1300 cm3 - Norma emisji spalin: minimum EURO 6 - Emisja CO2 (WLTP): maksymalnie 120 g/km - Zbiornik paliwa: minimum 45 litrów - Długość całkowita: 4300mm-4900mm - Wysokość całkowita: 1400mm-1700mm - Szerokość całkowita: 1800mm-2000mm - Hamulce przednie: tarczowe - Hamulce tylne: tarczowe - Prześwit: minimum 150 mm - Koła na ogumieniu letnim: aluminiowe, felgi minimum 18”, srebrne - Koła na ogumieniu zimowym: dodatkowy komplet zgodny z homologacją producenta pojazdu - koło zapasowe lub dojazdowe: koło z kompletem potrzebnych kluczy i podnośnikiem - Pojemność bagażnika: minimum 600 litrów - Liczba poduszek powietrznych: minimum 7 - Klimatyzacja: automatyczna klimatyzacja dwustrefowa z regulacją elektroniczną, regulowane nawiewy dla pasażerów tylnej kanapy - Światła drogowe: przednie światła przeciwmgłowe LED z funkcją doświetlania zakrętów, światła do jazdy dziennej oraz tylne wykonane w technologii LED - Możliwość podpięcia telefonu z funkcją obsługi Apple CarPlay, Android Auto - Gniazda zasilania i porty: 4 USB-C, indukcyjna ładowarka smartfona, gniazdo 12V w bagażniku - Zabezpieczenie kradzieżowe: immobilizer, autoalarm - Wykładzina bagażnika: fabryczna, zapewniająca ochronę powierzchni bagażnika przed zabrudzeniami i uszkodzeniami - Dywaniki podłogowe: gumowe, dla kierowcy i pasażerów - Kierownica: kierownica wielofunkcyjna z manetkami - Systemy zapewniające bezpieczeństwo: funkcja wykrywania zmęczenia kierowcy, funkcja wykrywania znaków drogowych, kontrola odstępu z funkcją awaryjnego hamowania, system wspomagający pokonywanie podjazdów, inteligentny ogranicznik prędkości, asystent pasa ruchu, czujnik zmierzchu i deszczu, funkcja monitorowania martwego pola, funkcja spryskiwania reflektorów przednich, system kontroli ciśnienia w oponach, asystent skrętu, system automatycznego powiadamiania ratunkowego (eCall) - Serwis i obsługa posprzedażowa: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pojazdu zlokalizowany w promieniu 10 km w linii prostej od siedziby Zamawiającego (Kielce), obejmujący przeglądy, naprawy oraz dostępność części zamiennych - Gwarancja na pojazd: wykonawca zobowiązany jest udzielić minimum 5-letnej gwarancji - Wyposażenie obowiązkowe: inteligentny tempomat adaptacyjny, fabryczna kamera cofania, bezkluczykowy system obsługi samochodu, fotel kierowcy i pasażera regulowany na wysokość wraz z regulacją pod lędźwie, pakiet zimowy, oparcie tylnej kanapy składane i dzielone z podłokietnikiem, podłokietnik z przodu, elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne, czujniki parkowania przód i tył, wycieraczka tylnej szyby, apteczka, trójkąt ostrzegawczy.
Interne Kennung: 1/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Dostawa dwóch fabrycznie nowych samochodów osobowych typu liftback/hatchback/cobmi z napędem miękka hybryda lub hybryda, wyprodukowanych w 2026r., w ramach leasingu klasycznego (operacyjnego). 1. Wymagania techniczne: - Rok produkcji: 2026 - Typ nadwozia: liftback/hatchback/combi - Liczba miejsc: 5 - Liczba drzwi: 5 - Kolor nadwozia: czarny, odcienie szarości - Rodzaj skrzyni biegów: 6-biegowa automatyczna - Napęd: mHEV/HEV - Moc układu napędowego minimum: 105kW / 140KM - Zużycie paliwa wg WLTP (cykl mieszany): 4,8 - 5,8 l/100 km - Pojemność skokowa silnika: od 1300 cm3 - Norma emisji spalin: minimum EURO 6 - Emisja CO2 (WLTP): maksymalnie 120 g/km - Zbiornik paliwa: minimum 45 litrów - Długość całkowita: 4300mm-4900mm - Wysokość całkowita: 1400mm-1700mm - Szerokość całkowita: 1800mm-2000mm - Hamulce przednie: tarczowe - Hamulce tylne: tarczowe - Prześwit: minimum 150 mm - Koła na ogumieniu letnim: aluminiowe, felgi minimum 18”, srebrne - Koła na ogumieniu zimowym: dodatkowy komplet zgodny z homologacją producenta pojazdu - koło zapasowe lub dojazdowe: koło z kompletem potrzebnych kluczy i podnośnikiem - Pojemność bagażnika: minimum 600 litrów - Liczba poduszek powietrznych: minimum 7 - Klimatyzacja: automatyczna klimatyzacja dwustrefowa z regulacją elektroniczną, regulowane nawiewy dla pasażerów tylnej kanapy - Światła drogowe: przednie światła przeciwmgłowe LED z funkcją doświetlania zakrętów, światła do jazdy dziennej oraz tylne wykonane w technologii LED - Możliwość podpięcia telefonu z funkcją obsługi Apple CarPlay, Android Auto - Gniazda zasilania i porty: 4 USB-C, indukcyjna ładowarka smartfona, gniazdo 12V w bagażniku - Zabezpieczenie kradzieżowe: immobilizer, autoalarm - Wykładzina bagażnika: fabryczna, zapewniająca ochronę powierzchni bagażnika przed zabrudzeniami i uszkodzeniami - Dywaniki podłogowe: gumowe, dla kierowcy i pasażerów - Kierownica: kierownica wielofunkcyjna z manetkami - Systemy zapewniające bezpieczeństwo: funkcja wykrywania zmęczenia kierowcy, funkcja wykrywania znaków drogowych, kontrola odstępu z funkcją awaryjnego hamowania, system wspomagający pokonywanie podjazdów, inteligentny ogranicznik prędkości, asystent pasa ruchu, czujnik zmierzchu i deszczu, funkcja monitorowania martwego pola, funkcja spryskiwania reflektorów przednich, system kontroli ciśnienia w oponach, asystent skrętu, system automatycznego powiadamiania ratunkowego (eCall) - Serwis i obsługa posprzedażowa: serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pojazdu zlokalizowany w promieniu 10 km w linii prostej od siedziby Zamawiającego (Kielce), obejmujący przeglądy, naprawy oraz dostępność części zamiennych - Gwarancja na pojazd: wykonawca zobowiązany jest udzielić minimum 5-letnej gwarancji - Wyposażenie obowiązkowe: inteligentny tempomat adaptacyjny, fabryczna kamera cofania, bezkluczykowy system obsługi samochodu, fotel kierowcy i pasażera regulowany na wysokość wraz z regulacją pod lędźwie, pakiet zimowy, oparcie tylnej kanapy składane i dzielone z podłokietnikiem, podłokietnik z przodu, elektrycznie sterowane szyby przednie i tylne, czujniki parkowania przód i tył, wycieraczka tylnej szyby, apteczka, trójkąt ostrzegawczy. Załącznik nr 2 do SWZ