263934-2025 - Wettbewerb
Niederlande – Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen – Afvalverwerking iHub
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalverwerking iHub
Beschreibung: De offerteaanvraag betreft de afvalinzameling en huur van containers voor alle locaties van iHub. Hierbij wordt zowel gebruik gemaakt van lediging op afroep als standaard lediging. iHub is op zoek naar één leverancier die in staat is om de komende jaren alle afvalstromen te verwijderen. Dit houdt in dat de afvalverwijderaar het desbetreffende afval ophaalt en afvoert en na lediging de afvalbakken en containers terug plaatst.
Interne Kennung: T147091
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000