See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług ogrodniczych w obiektach Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług ogrodniczych w obiektach Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.
Interne Kennung: 033/MZP/2025/P/MOL
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung, 77314100 Anlegen von Rasen, 77211500 Baumpflege
5. Los
Los: LOT-0003
Titel: Usługa polegająca na świadczeniu usług ogrodniczych na terenie siedziby Zamawiającego przy ul. Wieżowej 8 w Warszawie
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1 oraz 1a do SWZ
Interne Kennung: część nr 1
Los: LOT-0004
Titel: Świadczenie usług ogrodniczych na terenach PAŻP w rejonie: WARSZAWA, MAZOWIECKIE i OKOLICE
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1 oraz 1b do SWZ
Interne Kennung: część nr 2
Los: LOT-0005
Titel: Świadczenie usług ogrodniczych na terenach PAŻP w rejonie: WARMIA i MAZURY
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1 oraz 1c do SWZ
Interne Kennung: część nr 3
Los: LOT-0006
Titel: Świadczenie usług ogrodniczych na terenach PAŻP w rejonie: ŁÓDŹ I OKOLICE
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1 oraz 1d do SWZ
Interne Kennung: część nr 4
Los: LOT-0007
Titel: Świadczenie usług ogrodniczych na terenach PAŻP w rejonie: KRAKÓW i KATOWICE, LUBLIN, RZESZÓW I OKOLICE
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1 oraz 1e do SWZ
Interne Kennung: część nr 5
Los: LOT-0008
Titel: Świadczenie usług ogrodniczych na terenach PAŻP w rejonie: POZNAŃ, WROCŁAW i OKOLICE
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1 oraz 1f do SWZ
Interne Kennung: część nr 6
Los: LOT-0009
Titel: Świadczenie usług ogrodniczych na terenach PAŻP w rejonie: GDAŃSK, BYDGOSZCZ i OKOLICE
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1 oraz 1g do SWZ
Interne Kennung: część nr 7
Los: LOT-0010
Titel: Świadczenie usług ogrodniczych na terenach PAŻP w rejonie: SZCZECIN
Beschreibung: Zgodnie z Załącznikiem nr 1 oraz 1h do SWZ
Interne Kennung: część nr 8