2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het drukken en leveren van drukwerk (incl. afwerking) voor 4 jaar met mogelijkheid tot verlenging van 2 x 1 jaar
Beschreibung: De opdracht omvat het drukken en leveren van drukwerkpublicaties voor Westtoer apb en Toerisme Leiestreek vzw. Deze opdracht wordt uitgevoerd door middel van deelopdrachten naargelang van de werkelijke behoeften. De leveringen moeten geschieden op verschillende plaatsen door de behandelend ambtenaar aangeduid bij bestelling. Het sluiten van een raamovereenkomst geeft de dienstverlener geen exclusiviteitsrecht om alle opdrachten, zoals deze die het voorwerp uitmaken van het bestek uit te voeren. De aanbestedende overheid kan gedurende de geldigheidsduur van deze raamovereenkomst, identiek of analoge opdrachten, laten uitvoeren door andere leveranciers. De leverancier kan uit dien hoofde geen aanspraak maken op enigerlei vergoeding. Opdracht met prijsherzieningen.
Interne Kennung: PPP0BR-1033/5186/2025/540
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Divers drukwerk
Beschreibung: Dit perceel bestaat uit het drukken, afwerken en leveren van divers drukwerk ter promotie van o.a. West-Vlaanderen en de 4 toeristische bestemmingen (Kust, Westhoek, Brugse Ommeland en Leiestreek) en de corporate communicatie van Westtoer (niet-limitatieve lijst). De opdracht heeft betrekking op het drukken van diverse communicatiematerialen in verschillende formaten, oplages en afwerkingen. De geselecteerde drukkerijen moeten in staat zijn om kwalitatief en flexibel drukwerk te leveren binnen vooropgestelde deadlines. Het gaat onder meer om: - Pocketbrochures: kleine, handzame brochures van bijvoorbeeld A6- of 1/3 A4-formaat, vaak met meerdere gevouwen pagina’s of in zigzag- of wikkelvouw of pocketbrochure formaat 100 x 210 mm met uitklapbare en met rolvouw naar binnen gevouwen 6 luik- cover. - Folders en flyers: uiteenlopende formaten (A4, A5, DL, vierkant, enz.) en types vouw (enkel, harmonica, kruisvouw,…), vaak in hoge oplages, met nadruk op heldere kleuren en kwalitatieve afwerking. - Affiches en posters: uiteenlopende formaten (A3, A2, A1, B1, enz.), zowel voor binnen- als buitengebruik, met oog voor kleurvastheid en papiersoort. - Magazines en tijdschriften: periodieke publicaties met meerdere pagina’s (zelfs tot 80 of meer), geniet of gelijmd, vaak met een cover op steviger papier dan de binnenpagina’s. - Catalogussen en programmaboekjes: producten met een hogere afwerkingsgraad, inclusief inhoudsopgave, soms met rugversterking of mat/glans afwerking. - Kaarten en uitnodigingen: zoals postkaarten, wenskaarten of uitnodigingen voor evenementen, vaak met bijzondere afwerkingen (veredeling, spot UV, preegdruk, enz.). - Omslagen en mappen: drukwerk met stansvormen, vaak in combinatie met insteekvakken en afwerking op stevig karton. Bovenstaande lijst is niet-limitatief en vormt een indicatie van het type drukwerk dewelke de aanbestedende overheid interpreteert onder divers drukwerk.
Interne Kennung: 2025/540_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse, 22120000 Veröffentlichungen
Los: LOT-0002
Titel: Fiets- en wandelroutekaarten
Beschreibung: Dit perceel bestaat uit het drukken, afwerken en leveren van fiets- en wandelroutekaarten. De kaarten worden recto-verso quadri gedrukt op diverse formaten (van 500 x 420mm tot 800 x 420mm). De kaarten moeten ‘schoongesneden’ en geplooid worden tot een eindformaat van 100 x 210 mm.
Interne Kennung: 2025/540_2
Los: LOT-0003
Titel: Netwerkkaarten
Beschreibung: Dit perceel bestaat uit het drukken, afwerken en leveren van pocketbrochures en netwerkkaarten. De netwerkkaarten worden gedrukt op waterbestendig en scheurvrij papier (bv. Stone Paper of gelijkwaardige kwaliteit) van 144 gram. De kaarten hebben diverse afmetingen (open tussen de 600 x 420 mm en de 1000 x 627 mm en na het plooien met een zigzag -en accordeonvouw een gesloten eindformaat van 100 x 210 mm).
Interne Kennung: 2025/540_3