2. Verfahren
Verfahren
Titel: Preventief en correctief W-onderhoud
Beschreibung: De inhoud van de te contracteren dienstverlening bestaat uit het organiseren, uitvoeren, registreren en coördineren van het werktuigbouwkundig technisch beheer- en onderhoudswerkzaamheden; correctief en preventief onderhoud, het voldoen aan wet- en regelgeving en 24/7 storingsdienst. De geraamde waarde van de raamovereenkomst is € 110.000,- excl. btw per jaar. De maximale waarde van de raamovereenkomst is € 175.000,- excl. btw per jaar.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71333000 Dienstleistungen im Maschinenbau
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Aanbestedende dienst wenst met één inschrijver een raamovereenkomst te sluiten, in het kader waarvan gedurende twee jaar, met een optionele verlenging van maximaal twee keer twee jaar, opdrachten kunnen worden geplaatst, de beoogde ingangsdatum is 1 januari 2026.