2. Verfahren
Verfahren
Titel: Schoonmaakonderhoud Opvanglocaties
Beschreibung: Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Glasbewassing; • Sanitaire voorzieningen; • Optioneel: Specialistisch vloeronderhoud. Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Tot de scope van de opdracht behoren de volgende werkzaamheden: • Regulier schoonmaakonderhoud; • Glasbewassing; • Sanitaire voorzieningen; • Optioneel: Specialistisch vloeronderhoud.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optiejaren: twee (2) maal twaalf (12) maanden
26406-2026 - Result
Netherlands – Cleaning and sanitation services – Schoonmaakonderhoud Opvanglocaties
Contract or concession award notice – standard regime
Services
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
Options:
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties: