264120-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Verschiedene Holzbaustoffe – Raamovereenkomst levering houtproducten
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRaamovereenkomst levering houtproducten
BeschreibungHet doel van de aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst met een opdrachtnemer voor de levering van houtproducten, waarbij de aanbestedende dienst de economisch meest voordelige inschrijving selecteert. De gezamenlijke waarde van de opdrachten gedurende de gehele looptijd inclusief de verlengingsopties bedraagt maximaal €2.000.000 exclusief btw. De aanbestedende dienst heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie.
Interne KennungI&A_2026_0022
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44191000 Verschiedene Holzbaustoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34928210 Holzpfosten, 44212410 Spundwände
5. Los
LosLOT-0000
TitelLevering houtproducten
BeschreibungZie offerteaanvraag.
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenZie offerteaanvraag.