264156-2026 - Ergebnis
Tschechien – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dynamický nákupní systém na nákup surovin a potravin pro zajištění provozu závodního stravování ČNB
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDynamický nákupní systém na nákup surovin a potravin pro zajištění provozu závodního stravování ČNB
BeschreibungPředmětem plnění veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému (dále jen "DNS") budou průběžné dodávky surovin a potravin pro zajištění provozu závodního stravování zadavatele dle jeho aktuálních potřeb, včetně jejich dopravy do místa plnění, dle CPV kódů uvedených v bodě 2 zadávací dokumentace (dále jen "ZD"). Předmět plnění jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS bude vždy podrobně vymezen ve výzvě k podání nabídek dle § 141 zákona, a to včetně obchodních a platebních podmínek.
Vorherige Bekanntmachung674372-2023
Interne Kennung23061
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0002
TitelNápoje 2025-01
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky jsou průběžné dodávky nápojů pro zajištění provozu závodního stravování zadavatele dle jeho aktuálních potřeb, včetně jejich dopravy do místa plnění, a to v rámci kategorie 11 zavedeného DNS – Nápoje. Bližší informace k předmětu veřejné zakázky jsou uvedeny v příloze č. 1 výzvy k podání nabídek – Návrh rámcové dohody vč. příloh.
Interne Kennung25020