2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i dalsze zagospodarowanie odpadów o kodzie ex19 12 12 wytwarzanych z mielenia odpadów wielkogabarytowych w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów w Siedliskach k/Ełku na okres 6 miesięcy
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest odbiór i dalsze zagospodarowanie odpadów o kodzie ex19 12 12 wytwarzanych z mielenia odpadów wielkogabarytowych tj.: 1) Do dalszego zagospodarowania przeznaczony jest odpad o kodzie: ex19 12 12 – Inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11, który powstaje po zmieleniu odpadów wielkogabarytowych o parametrach: 8,98 MJ/kg s.m. < ciepło spalania < 18,9 MJ/kg s.m. 2) Szacunkowa ilość: 1000 Mg w ramach zamówienia podstawowego oraz ewentualnie poszerzenie zamówienia o: 100 Mg w ramach 10% prawa opcji. 2. Odbiór odpadów realizowany będzie według potrzeb Zamawiającego, przy ilości kursów dziennych wynoszącej od 0 do 2, od poniedziałku do piątku, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy, w godzinach od 7:00 do 16:00. Zamawiający każdorazowo poinformuje Wykonawcę o zapotrzebowaniu na daną ilość kursów. Za zgodą stron umowy ilość kursów w ciągu jednego dnia może być większa niż 2. 3. Zamawiający informuje, że odpady przekazywane będą w postaci luźnej, tj. niezbelowanej.
Interne Kennung: ZP-PGO/08/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może powierzyć Wykonawcy wykonanie dodatkowej ilości objętych prawem opcji w zależności od potrzeb i posiadanych środków przez Zamawiającego zgodnie z następującymi zasadami: - prawo opcji będzie realizowane na tych samych warunkach jak zamówienie podstawowe; - o zamiarze skorzystania z prawa opcji Zamawiający poinformuje wykonawcę odrębnym oświadczeniem wraz z podaniem terminu rozpoczęcia realizacji.