See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu dla SP ZOZ w Szamotułach na potrzeby diagnostyki i leczenia kardiologicznego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego oraz oprogramowania, tj. 1) defibrylator z przystawką do teletransmisji danych - 1 szt., 2) system kompresji klatki piersiowej - 1 szt., 3) łóżko szpitalne - 4 szt., 4) skaner naczyniowy - 3 szt., 5) kardiomonitor: 4 szt. z modułem pomiarowym: 1 szt. 6) aparat USG - 1 szt., 7) aparat USG - 1 szt., 8) holter EKG - 4 szt., 9) holter RR - 2 szt., 10) oprogramowanie do holterów - 1 szt., 11) kozetka - 1 szt., 12) wózek do transportu pacjenta w pozycji leżącej - 2 szt., 13) pompa infuzyjna ze statywem - 4 szt., 14) głowica sektorowa wraz z modułem - 1 szt., 15) stymulator serca - 2 szt., 16) wózki diagnostyczne z integracją - 7 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają formularze asortymentowo – ilościowe stanowiące załączniki nr od 1 do 16 do SWZ.
Interne Kennung: ZP-381-8/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Defibrylator z przystawką do teletransmisji danych - 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182100 Defibrillator
Los: LOT-0002
Titel: System kompresji klatki piersiowej - 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33172200 Ausrüstung für Reanimation
Los: LOT-0003
Titel: Łóżko szpitalne - 4 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 3 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
Los: LOT-0004
Titel: Skaner naczyniowy - 3 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112300 Ultraschall-Scanner
Los: LOT-0005
Titel: Kardiomonitor: 4 szt. z modułem pomiarowym: 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195100 Monitoren
Los: LOT-0006
Titel: Aparat USG - 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0007
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Holter EKG - 4 szt.,
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 8 do SWZ.
Interne Kennung: Część 8
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123200 Elektrokardiografen
Los: LOT-0009
Titel: Holter RR - 2 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: Część 9
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33123000 Herz-Kreislauf-Ausrüstung
Los: LOT-0010
Titel: Oprogramowanie do holterów - 1 szt.,
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 10 do SWZ.
Interne Kennung: Część 10
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 48180000 Medizinsoftwarepaket
Los: LOT-0011
Titel: Kozetka - 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 11 do SWZ.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Wózek do transportu pacjenta w pozycji leżącej - 2 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 12 do SWZ.
Interne Kennung: Część 12
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34114122 Patiententransportfahrzeuge
Los: LOT-0013
Titel: Pompa infuzyjna ze statywem - 4 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 13 do SWZ.
Interne Kennung: Część 13
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33194110 Infusionspumpen
Los: LOT-0014
Titel: Głowica sektorowa wraz z modułem - 1 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 14 do SWZ.
Interne Kennung: Część 14
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112000 Echo-, Ultraschall- und Dopplerbildgebungsausrüstung
Los: LOT-0015
Titel: Stymulator serca - 2 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 15 do SWZ.
Interne Kennung: Część 15
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33182200 Ausrüstung für Herzstimulation
Los: LOT-0016
Titel: Wózki diagnostyczne z integracją - 7 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz asortymentowo – ilościowy stanowiący załącznik nr 16 do SWZ.
Interne Kennung: Część 16
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung