2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozšíření a modernizace strukturovaných sítí
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky jsou opakující se dodávky aktivních prvků a kabeláže na základě rámcové dohody s jedním účastníkem zadávacího řízení (dále jen „účastník“), tj. uzavřené s jedním dodavatelem. Předmět plnění veřejné zakázky bude realizován průběžně po dobu 4 let trvání rámcové dohody nebo do vyčerpání finančního limitu 60 000 000 Kč bez DPH, a to podle skutečnosti, která nastane dříve.
Interne Kennung: 2025001273
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32412000 Kommunikationsnetz
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72710000 Lokalnetz, 32420000 Netzausrüstung, 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware
5. Los
Los: LOT-0001