See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa infrastruktury serwerowej SAP HANA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa dodatkowej pamięci RAM dedykowanej do serwera SAP HANA, zgodnie ze wszystkimi wymaganiami, zgodnie z przedmiotem zamówienia opisanym w Tomie II i III SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 741294-2025
Interne Kennung: BF-II.3710.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pamięci RAM oraz procesorów, dedykowanych do posiadanej przez Zamawiającego certyfikowanej platformy SAP HANA, zgodnie ze specyfikacją zawartą w Tabeli 2 - OPZ (sprzęt ten dalej łącznie zwany jest „Urządzeniami”), wraz z ich rozmieszczeniem i instalacją, co obejmuje również aktualizację oprogramowania i rekonfigurację, o czym mowa poniżej – w ramach rozbudowy infrastruktury zestawionej w Tabeli 1 poniżej i w pełni kompatybilnej z tym środowiskiem oraz objęcie serwisem gwarancyjnym całości infrastruktury zestawionej w Tabeli 1 poniżej, zgodnie z przedmiotem zamówienia opisanym w Tomie II i III SWZ.