2. Verfahren
Verfahren
Titel: ERP systeem (N046)
Beschreibung: De aan te besteden opdracht is in de kern gericht op de implementatie, de levering en het onderhoud (o.a. hosting en support) van een ERP systeem. Het ERP systeem automatiseert de financiële administratie, de personele administratie en de inkoopprocessen bij Curio. Een beschrijving van de opdracht is opgenomen in het Beschrijvend Document. De geschatte waarde van de opdracht voor de volledige looptijd van de Overeenkomst is EUR 6.5 – 8.8 miljoen euro exclusief btw. Hierbij is rekening gehouden met gemiddeld 5% indexering van de prijzen per jaar. Dit is een globale inschatting van de omvang van de Opdracht door Opdrachtgever op basis van historisch gebruik en toekomstige verwachtingen daarvan. Aan deze raming kunnen geen rechten worden ontleend.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1