264231-2025 - Ergebnis
Niederlande – Dienstleistungen von Ingenieurbüros – Nieuwbouw Campus District U Vlaardingen, adviseur installaties + brandveiligheid + bouwfysica + akoestiek
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw Campus District U Vlaardingen, adviseur installaties + brandveiligheid + bouwfysica + akoestiek
Beschreibung: Installatietechnische, bouwfysische en brandveiligheid ontwerp- en advieswerkzaamheden voor nieuwbouw onderwijsgebouw met sportfaciliteiten. 13.000 m2 BVO
Interne Kennung: 2240096-2
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie leidraad.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Installatietechnische, bouwfysische en brandveiligheids ontwerp- en advieswerkzaamheden.
Beschreibung: Zie leidraad.
Interne Kennung: 1