2. Verfahren
Verfahren
Titel: Willem Alexanderhaven - Primaire kering Maatwerkplan
Beschreibung: In het kader van het Hoogwaterbeschermingsprogramma wordt de primaire kering in de Willem-Alexanderhaven te Roermond opgewaardeerd om te voldoen aan de huidige wettelijke norm. Deze opdracht omvat de realisatie van de waterbouwkundige werkzaamheden alsook de infrastructurele aanpassingen van de nabijgelegen wegen en riolering. De werkzaamheden omvat (niet-limitatief): - Realisatie van ca.490m1 nieuwe damwandconstructies - Realisatie van ca.230m1 landkeringen - Aanpassen van ca.115m1 bestaande damwandconstructies - Aanpassen van bestaande infra over ca.200m1 en reconstructie bestaand stamriool
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing