2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kancelářských potřeb 2025
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření dvou (2) Rámcových dohod na zajištění průběžných dodávek kancelářských potřeb s poskytnutím a bez poskytnutí náhradního plnění pro Zadavatele a podřízené organizace ve smyslu pověřujících zadavatelů, a to po dobu 12 po sobě jdoucích měsíců na základě aktuálních potřeb. Každá Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) dodavatelem postupem dle § 134 zákona, tj. postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody. Tato Veřejná zakázka je v souladu s § 35 zákona rozdělena na dvě (2) části dle specifikace předmětu Veřejné zakázky, kdy jsou obě části zadávány společně v jednom (1) zadávacím řízení.
Interne Kennung: 185/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22800000 Register, Rechnungsbücher, Ordner, Formulare und anderes bedrucktes Büromaterial aus Papier oder Pappe, 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 39260000 Briefkörbe und Schreibtischzubehör, 30190000 Diverse Maschinen, Einrichtungen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Část 1 - Dodávka kancelářských potřeb pro resort statutárního města Ostravy pro rok 2025.
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na zajištění průběžných dodávek kancelářských potřeb bez poskytnutí náhradního plnění pro Zadavatele a podřízené organizace ve smyslu pověřujících zadavatelů, a to po dobu 12 po sobě jdoucích měsíců na základě aktuálních potřeb. Každá Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) dodavatele postupem dle § 134 zákona, tj. postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody.
Interne Kennung: 185/2024_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22800000 Register, Rechnungsbücher, Ordner, Formulare und anderes bedrucktes Büromaterial aus Papier oder Pappe, 30197000 Kleinere Bürobedarfsartikel, 39260000 Briefkörbe und Schreibtischzubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhradil postup dle § 100 odst. 1 a odst. 2 ZZVZ, přičemž podrobnosti o tomto postupu jsou vymezeny v Zadávací dokumentaci, resp. v Závazném návrhu Rámcové dohody a dílčích přílohách.
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka kancelářských potřeb pro resort statutárního města Ostravy s náhradním plněním pro rok 2025
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody na zajištění průběžných dodávek kancelářských potřeb s poskytnutím náhradního plnění pro Zadavatele a podřízené organizace ve smyslu pověřujících zadavatelů, a to po dobu 12 po sobě jdoucích měsíců na základě aktuálních potřeb. Každá Rámcová dohoda bude uzavřena s jedním (1) dodavatele postupem dle § 134 zákona, tj. postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky rámcové dohody.
Interne Kennung: 185/2024_2