2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding voor Levering van DKW, diepvriesproducten, vleeswaren, zuivel, frisdranken en wijnen ten behoeve van de Tweede Kamer der Staten-Generaal
Beschreibung: Deze opdracht betreft de levering van droge kruidenierswaren (DKW), (vegetarische) diepvriesproducten, vleeswaren, zuivel, frisdranken en wijnen ten behoeve van het Restaurantbedrijf van de Tweede Kamer der Staten-Generaal. De leveringen zijn bestemd voor de restauratieve voorzieningen binnen het Kamergebouw, waaronder restaurants, koffiecorners, vergaderservice en partijcatering. Het betreft een raamovereenkomst met één leverancier voor de duur van drie jaar, met een optie tot verlenging van drie keer één jaar. De totale geraamde waarde bedraagt € 5.500.000 excl. btw, met een maximale waarde van € 6.000.000 excl. btw over de gehele looptijd. De levering van dagverse producten zoals brood, banket, aardappelen, groente en fruit, vlees(vervangers) en vis valt buiten deze opdracht. 5500000,00
Interne Kennung: UTP/8000660
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering van DKW, diepvriesproducten, vleeswaren, zuivel, frisdranken en wijnen
Beschreibung: Levering van DKW, diepvriesproducten, vleeswaren, zuivel, frisdranken en wijnen 5500000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 3 maal maximaal 12 maanden verlenging