264300-2026 - Wettbewerb
Polen – Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör – Modernizacja sprzętu audiowizualnego w audytoriach i salach wykładowych Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja sprzętu audiowizualnego w audytoriach i salach wykładowych Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: modernizacja sprzętu audiowizualnego w audytoriach i salach wykładowych Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kody Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 32000000-3 (sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny), 32420000-3 (urządzenia sieciowe), 51600000-8 (usługi instalowania komputerów i urządzeń biurowych). 3. Zamówienie obejmuje: 1) dostawę, montaż i uruchomienie sprzętu, 2) przeszkolenie 2 pracowników Zamawiającego w zakresie prawidłowej obsługi sprzętu (czas szkolenia: minimum 2 godziny). Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia przeszkolenia w miejscu montażu sprzętu, nie później niż w terminie, o którym mowa w rozdziale IV SWZ. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia - załączniku nr 6 do SWZ. 5. Miejsce dostawy, montażu i uruchomienia sprzętu: Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 57, 80-308 Gdańsk. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 60 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte sąw § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ.
Interne Kennung5B10.291.1.29.2026.AK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: modernizacja sprzętu audiowizualnego w audytoriach i salach wykładowych Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego. 2. Kody Klasyfikacji Wspólnego Słownika Zamówień (CPV): 32000000-3 (sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny), 32420000-3 (urządzenia sieciowe), 51600000-8 (usługi instalowania komputerów i urządzeń biurowych). 3. Zamówienie obejmuje: 1) dostawę, montaż i uruchomienie sprzętu, 2) przeszkolenie 2 pracowników Zamawiającego w zakresie prawidłowej obsługi sprzętu (czas szkolenia: minimum 2 godziny). Wykonawca zobowiązany jest do przeprowadzenia przeszkolenia w miejscu montażu sprzętu, nie później niż w terminie, o którym mowa w rozdziale IV SWZ. 4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w opisie przedmiotu zamówienia - załączniku nr 6 do SWZ. 5. Miejsce dostawy, montażu i uruchomienia sprzętu: Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 57, 80-308 Gdańsk. 6. Zamawiający wymaga gwarancji na sprzęt na okres 60 miesięcy. Szczegóły dotyczące gwarancji zawarte sąw § 7 projektu umowy – załączniku nr 5 do SWZ. 7. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej. Termin wizji lokalnej należy uzgodnić z Zamawiającym. 8. Zamawiający po podpisaniu umowy, przewiduje ubieganie się o 0% stawkę podatku VAT na podstawie art. 83 ust. 14 pkt. 1 ustawy z 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 775 z późn. zm.) – dotyczy urządzeń do transmisji danych bezprzewodowych i monitorów interaktywnych.