2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van een testbank voor langdurige (24/7) testen van elektrische aandrijflijnen voor diverse voertuigtoepassingen
Beschreibung: Onderhavige opdracht betreft de aankoop en implementatie van een geavanceerde testbank voor langdurige (24/7) testen van elektrische aandrijflijnen. Deze testinfrastructuur zal worden ingezet voor het testen en valideren van complete elektrische aandrijflijnen en afzonderlijke componenten, zowel uit de commerciële markt als uit onderzoeksprojecten van Flanders Make. De testbank moet geschikt zijn voor heavy-duty en off-road toepassingen, maar eveneens flexibel inzetbaar zijn voor aandrijflijnen van personenvoertuigen, met het oog op het ondersteunen van onderzoek, ontwikkeling en duurzame innovatie binnen het domein van voertuigelektrificatie.
Interne Kennung: WOO-FM2026-022
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: WOO-FM2026-022 - 1
Interne Kennung: 1