See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ontwerp, productie en levering van 95 ingerichte units in chaletlook
Beschreibung: Het ontwerp, de productie én de volledige levering van 95 afgewerkte en functioneel ingerichte units in chaletlook, met oog voor zowel esthetiek als gebruiksgemak (futureproof flexibel in te richten modulair model).
Interne Kennung: Brugge Plus 2025 ingerichte units
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Brugge Plus 2025 ingerichte units - 1
Beschreibung: het ontwerp, de productie én de volledige levering van 95 afgewerkte en functioneel ingerichte units in chaletlook, met oog voor zowel esthetiek als gebruiksgemak (futureproof flexibel in te richten modulair model).
Interne Kennung: 1